Katalizatorių supirkimas Kaune | Rhodium.lt | Veikla
21729
page-template-default,page,page-id-21729,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.4,vc_responsive

UAB „RHODIUM.LT“ superka tauriuosius metalus bei jų laužą (Au; Ag; Rh; Pd; Pt). Taip pat įmonė įvairiais kiekiais superka naudotus automobilių katalizatorius iš įmonių ir fizinių asmenų, tuo metu nustatytomis kainomis. Kaina nustatoma įvertinus tauriųjų metalų kiekį, esantį mums kliento pateiktame katalizatoriuje.

 

UAB „RHODIUM.LT“ – privataus kapitalo įmonė, dirbanti tauriųjų metalų ir atliekų, savo sudėtyje turinčių tauriųjų metalų supirkimu, perdirbimu ir eksportu į ES šalis. Įmonė buvo įkurta 2008m. Iki šiol bendradarbiaujant tik su mažmenininkais įmonė išplėtė savo veiklą po visą Kauną, dabar įmonės tikslai kur kas didesni: pradėjus darbus su didmenininkais įmonės akiratyje yra Klaipėda, Panevėžys, Mažeikiai, Utena, Ukmergė bei Tauragė.

 

Nors UAB „Rhodium.Lt“ nauja įmonė, tačiau pilna ambicingų siekių, ryžtingų sprendimų ir turinti turtingą patirtį šioje srityje. Tai įrodo „creditinfo.lt“ du metus iš eilės įmonei suteikti sertifikatai  Stipriausi Lietuvoje 2011 ir „Stipriausi Lietuvoje 2012“ (sertifikatai suteikti ir įmonės vadovui).

 

Žmogui nepakanka žinoti, reikia ir panaudoti!

Žmogui nepakanka norėti, reikia ir veikti!

Žmogui nepakanka galėti, reikia ir įgyvendinti! – toks UAB „Rhodium.Lt“ šūkis.